Informace o nás

Jsme distribuční místo jihočeského výrobce Lhenické ovocné šťávy v Praze. Výrobcem šťávy je Pěstitelská pálenice a moštárna Karel Gregora, Lhenice.

Výrobek byl oceněn certifikátem kvality a prospěšnosti: "Chutná česky Jihočesky", kde získal v letech 2009 (Jablko 100%) a 2010 (Jahoda - jablko)  1. místo v kategorii ostatní výrobky a v roce 2012 1.místo v kategorii nápoje (Rakytník - jablko). Více zde.

V kategorii Ostatní výrobky si pomyslnou „zlatou medaili“ odváží za Lhenickou šťávu Jablko 100%  Karel Gregora (r.2009).

V kategorii Ostatní výrobky si pomyslnou „zlatou medaili“ odváží za  Lhenickou šťávu Jahoda - jablko  Karel Gregora (r.2010).

V kategorii Alkoholické a nealkoholické nápoje si pomyslnou „zlatou medaili“ odváží za Lhenickou šťávu Rakytník - jablko Karel Gregora (r.2012).

 

 


Historie

Firma Karel Gregora se dlouhodobě věnuje sběru, výkupu, prodeji a zpracování ovoce. V roce 2008 jsme naše služby rozšířili o moderní moštárnu. Postupně rozšiřujeme sortiment zpracovávaných surovin a také balení. Od sezóny 2010/2011 jsou šťávy k dispozici i v lahvičkách á 0,25 l. Zpracováváme jak naše ovoce, tak i ovoce dodané Vámi. Můžete si tak vytvořit lahodný nápoj ze
surovin z Vaší zahrádky. Věříme, že s našimi produkty budete spokojeni a rádi se k nám budete vracet.