Mrkev (25%) + jablko (75%)

Obsahuje ideálně nakombinovanou směs cenných biolátek. Obsahuje vitamíny řady A, B, C, E a K, minerály a stopové prvky (vápník, draslík, železo, hořčík, fosfor, jód, neobyčejně vysoký obsah selenu a celou řadu dalších), dále lecitin, a další výživné látky, jako přírodní cukry a falcarinol - látku, která pomáhá zamezovat vzniku rakoviny tlustého střeva, obsahuje asi 3 % rostlinné vlákniny - většina je ve formě pektinu. Éterický olej obsažený v mrkvi působí proti střevním parazitům.

Mrkvová šťáva neutralizuje překyselený krevní oběh a odvádí z těla toxické látky, aktivuje látkovou přeměnu, zastavuje proces stárnutí, podporuje růst vlasů a nehtů a posiluje srdce a krevní oběh, pomáhá při šerosleposti, posiluje zubní sklovinu, aktivizuje tvorbu a kvalitu spermatu u mužů, pomáhá regulovat pohyb stolice a zklidňuje střevní sliznici, optimalizuje činnost střev, reguluje tvorbu žaludečních kyselin, pročistí každodenně namáhaná játra, je doporučena do jídelníčku při redukčních dietách. Mrkvovou šťávu pravidelně pijte před odjezdem k moři a do slunečných oblastí, beta karoten vytváří ochranu před UV zářením. V praktickém životě se účinek projeví také ve zvýšené úrovni vaší vitality a energie.


Šťáva z mrkve je občerstvujícím, chutným a výživným nápojem. Můžete přidat šťávu vylisovanou z citronu nebo pomeranče. Tip pro milovníky pikantnějších drinků: mrkvovou šťávu smíchejte s rajčatovou a dochuťte špetkou solí a kapkou tabasca. Dobrou chuť!

Zvolte si variantu:

Cena od 110,00 Kč